Únor 2013

Žijeme, jen nepíšeme...

24. února 2013 v 9:46 | Destiny |  Bláznivky - Diary
No, koukala jsem na náš blog a byla zděšená!Poslední článek přidala svědomitá Rosie, ale to ještě v době, kdy bylo Mrtvý moře marod!Příšerná úrovneň nás blogerů, to vám tedy řeknu!

Došlo k několika zásadním změnám, všechny jsme takovým zvláštním způsobem dospěly a je to na nás znát, především na některých.Nemoc naší Rosie, nás všechny tak trochu vyděsila, ale na druhou stranu trocha adrenalinu nikomu neuškodí.Navíc mě to utvrdilo v tom, že bych měla být doktor, když už píšu hůř než růřové pjasátko Smějící se!

Sam se změnila hlavně co se stylu týče, vždycky to byla taková milá panenka a dalo by se to říct i teď.Ona ovšem s grácií sobě vlastní vdechla růžové barvě tvář mladé ženy a ne malé roztomilé holčičky.

Zuri a Loi nás neustále dokáží překvapovat šílenostmi, pravda, že některé jsou až přehnané.To by nebyl ony, bez těch šíleností.Navíc Loi stejně jako já začala žít tak trochu mimo čas - It is my life, I love you Bon Jovi!

Courtney bude mít zrcadlovku a to je vážně super, protože fotí neuvěřitelně krásné fotky i s obyčejným aparátkem a co teprve se zrcadlovkou!Z té slečny roste fotografka.

A já jsem jako obvykle propadla nějaké závislosti!Ke svým jiným závislotem (čokoláda,Simpsonovi,Semafor,ananasový džus,...) jsem nyní přidala i liverpoolskou čtyřku Beatles.