Zemřel Radoslav Brzobohatý

13. září 2012 v 21:00 | Destiny |  Vztahy
Vím,že to patří spíše do rubriky *Celebrity*,tu ovšem vlastní Loi a já si nebyla jistá,zda by mi povolila jeden článek do své rubriky.Taky se jí do toho nechci zrovna montovat ale tohodle herce jsem považovala za jakýsi klenot mezi českými herci a herečkami - Dále bych sem určitě zařadila i Helenu Růžičkovou,Luďka Sobotu,Petra Nárožného,Jiřinu Jisráskovou a Michala Suchánka.Zpět k tématu!

Včera ve věku 79 let (ironicky den před 80 narozeninami) zemřel herec Radek Brzobohatý.Myslím,že i jeho kolegové,takový ti rádoby tvrdí hoši měli slzy na krajíčku,protože on byl vážně herec s velkým H.Herec a režisér Jiří Strach (Lotrando a Zubajda) pronesl ,,Umřel nám jednoznačně jeden z nejlepších herců všech dob,které tato země kdy měla!".Byl to právě Strach,ketrý natočil s Brzobohatým jeho poslední film a dokonce se mu podařilo usmířit tčicetiletou nesnášenlivost mezi Radoslavem a jeho bývalou manželkou Jiřinou Bohdalovou.

Pro mě to bude navždy jedináčná osobnost - budu si ho vždy pamatovat jako Bernhardta Berwitze z Cirkusu Humberto,jako Libora z Lucerny a jako Kardu ze Sněženek!

R.I.P

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Rosie* *Rosie* | Web | 13. září 2012 v 22:07 | Reagovat

Byl naprosto bezkonkurenční....i já jsem kvůli němu včera brečela. Ale jsem ráda že jsem ho v červnu viděla naživo....:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama