4.září - Podruhé (Destiny)

4. září 2012 v 19:00 | Destiny |  Bláznivky - Diary
,,Ou můj ty šmoulo!" zděsila jsme se ráno svého odrazu v zrcadle.Naštěstí mě zachránilo mé "BAZINGA!" tričko,které odvádělo pozornost od obličeje!

* * *

No fájn!Klidně budu stěhovat kytky,ale už ti Dominique někdo řekl,že ti ty tvoje trapný kecy nežere..?A co,že si byla v Kanadě,já byla na poli u JZD.A co,že si byla v Holandsku,já okoukala čtyři standartní tance a ovládám je!Zavřeš někdy tu svojí tlamu na dýl než pět minut?Pochybuju!
Další totál vejšplecht - občanka!Prej ,,Géthe!".,,A to před tím!".,,Wolfgéng!".,,Ty nechodíš na němčinu?".,,Chodím!".,,Tak to přečti pořádně!".Vím,že smát se kamarádce se nemá,ale s Mae jsme se řezali smíchem!Hlavně,že on,chytrák a neumí přečíst Hugh!
No a nakonec mě pracně ukecávala Rosie,abych napsala Feloušovi..(proč,cože,já?Nikdy!)!No a co myslíte...ukecela mě!Takže v pátek utopím i ten zbytek úcty co mám!
* * *
Kadeřnice mi ostříhala konečky a pak se chtěla pustit do ofiny.Nejdřív jsme o tom ale vedli debatu.Chtěla jsem to jako Bella,jenže s mejma krepatícíma se vlasama bych vypadala jak magor - o což nestojím!Tak mi ostříhala mojí původní ofinu a vlasy sestříhala!
Dnešek hodnotím tak,že sem mohla dopadnout i hůř!
Vaše Destiny <3
>Bláznivky<!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama