Září 2012

How others see you...

22. září 2012 v 8:22 | Tessie♥ |  Vztahy
Dnes (při jedné z mých bezesných nocí) mi uzrál v hlavě nápad.Vždycky mě dost zajímalo co si o mě ostatní myslí a jak na ně působím.Vím,že je to možná povrchní a nezáleží na tom,ale pro mě je to zkrátka důležité.Nyní jsem se rozhodla do rolí porodců nacpat všechny své kamarádky!Bude to takový můj menší projekt - How others see you Rosie,Zuri,Loi...!Vždy se budu ptát těch,o kterých nepíšu.To znamená,že až budu psát o Rosie,budou o ní mluvit všichni jen ona ne!No a hned se půjdu podívat koho mi chytrý los určil jako prvního....SAM!

V brzké době se článku určitě dočkáte :)


Já věřím na víly!

17. září 2012 v 20:50 | Zuri |  Láska
Sice to nepatří k mojí rubrice ale tohle téma týdne se mi moc líbilo..Asi většina z vás ví že
"Já věřím na víly! A jo a jo a jo!" je z filmu Petr Pan. JÁ tehel film prostě miluju a pokaždý u něj brečím Smějící se No a podle mě je docela hezký věřit na to že víly existují a že když se řekne že neexistují ( doufám že když to napíšu tak se nic nestane, protože já na víly věřím! Asi sem praštěná ale to máte fuk! ) jedna víla umře....Moc se mi líbí věřit na něco v co věříte proto že chcete a doopravdy tomu věříte! ;))

A co vy věříte na víly??? Smějící se

První rychlí quíz

14. září 2012 v 19:55 | *Sam* |  Pets
Jako prvním článkem bych chtěla začít nějakýma otazkama, které jsou stručné a jednoduché, aby jsem věděla jestli vás to bude bavit.Mrkající

1) Máte rádi zvířata?
2) Máte nějaké doma?
3) Jak se jmenuje?
4) Jaké zvíře byste chtěli?
5) Co pro vás vaše zvíře znamená?
6) Jak dlouho už máte svého mazlíčka?

To je vše. Doufám že si budete číst nejen mé články ale i celý blog.Smějící se


Zemřel Radoslav Brzobohatý

13. září 2012 v 21:00 | Destiny |  Vztahy
Vím,že to patří spíše do rubriky *Celebrity*,tu ovšem vlastní Loi a já si nebyla jistá,zda by mi povolila jeden článek do své rubriky.Taky se jí do toho nechci zrovna montovat ale tohodle herce jsem považovala za jakýsi klenot mezi českými herci a herečkami - Dále bych sem určitě zařadila i Helenu Růžičkovou,Luďka Sobotu,Petra Nárožného,Jiřinu Jisráskovou a Michala Suchánka.Zpět k tématu!

Včera ve věku 79 let (ironicky den před 80 narozeninami) zemřel herec Radek Brzobohatý.Myslím,že i jeho kolegové,takový ti rádoby tvrdí hoši měli slzy na krajíčku,protože on byl vážně herec s velkým H.Herec a režisér Jiří Strach (Lotrando a Zubajda) pronesl ,,Umřel nám jednoznačně jeden z nejlepších herců všech dob,které tato země kdy měla!".Byl to právě Strach,ketrý natočil s Brzobohatým jeho poslední film a dokonce se mu podařilo usmířit tčicetiletou nesnášenlivost mezi Radoslavem a jeho bývalou manželkou Jiřinou Bohdalovou.

Pro mě to bude navždy jedináčná osobnost - budu si ho vždy pamatovat jako Bernhardta Berwitze z Cirkusu Humberto,jako Libora z Lucerny a jako Kardu ze Sněženek!

R.I.P


*Hello*

11. září 2012 v 18:52 | *Courtney* |  Courtney - The Sims
Čauky..:D Dneska na tento blogís píšu poprvé, a chtěla bych se vám představit..:D Jsem Courtney a budu sem psát o docela populární hře The Sims, a taky náš ''jakoby" Deník...;) Budu se přidávat také nějaké naše společné ale i "Bláznivé" fotečky..:D Jo a taky se starám o dess..:D Moje desigeny nejsou nějak moc krásné a složité, ale tak co...;))

Vaše
*Courtney*

I am Free..<3

9. září 2012 v 16:09 | *Zuri* |  Láska
Zvláštní, že ikdyž o mě kluci celekem stojí, já pořád nikhoho nemám....Už několikrát sem skoro s někým chodila ( Patrick!! Křičící ) Možná je lepší být nezadaný=Můžeš si flirtovat s kým se ti jen zachce....Líbající Ale na druhou starnu někdy mi chybí "někdo" koho bych mohla obejmou, dát mu pusu a mít pocit že je jen můj! Jojo ale taky se mi někdo líbí, znám ho přes mího jakoby "bráchu", ale téměř nic o něm nevim.....Mrkající
Je lepší být zadaný nebo nezadaný???

Podzim je tu.....!!!!

9. září 2012 v 12:14 | *Rosie* |  Fashion
Ahojky lidi....Mrkající Jistě jste si všimli že 30ti stupňová vedra už jsou za námi a nastal podzim a trochu mírnější teploty..... Samodřejmě hned nevytáhneme ze skříní a šatníků kožichy a zimní bundy, ale existují příjemnější metody jak se na podzim zahřát i s vkusem a stylem! Chcete vědět jak??? Tak já vám to ukážu...jdem na to!

Zamiluj se do mě (for Rosie)

6. září 2012 v 19:13 | Destiny |  Příběhy
Zamiluj se do mě,byl můj první příběh,kde vystupovali "Bláznivky!" tedy pouze já,Rosie a Zuri,protože situace,která je v příběhu líčená se týkala jen nás.Příběh byl psán pro Rosie a já doufám,že se jí líbil a líbí!
Vaše spisovatelka D.

Já a moje Mae

6. září 2012 v 19:03 | Destiny |  Příběhy
Tak to je taková jedna moje prvotina,ale celkem se mi líbí a tak se o ní chci s Vámi podělit!
Vaše Destiny


Ahoj...:)

4. září 2012 v 19:28 | ..Loi |  Celebrity
Takže začínáme...Dámy...:)
Těd to bude vzrůšo.......Jde o Kristen Stewart...Určitě znáte ...Kristen Stewart , dvaadvacetiletá herečka , která se proslavila hlavně v úspěšném filmu Twilight ságá , těd zkusila (po úbytku pracovních nabýdek ) natočit snímek On the road..Kde měli být před kamerou postelové scény s ještě dalšímy dvěma muži...Samem Rileym a Garrettem Hedlundem....Kristen představuje na snímku šestnáctiletou snoubenku jednoho z nich....:)
No a nakonec se s nimi oběmi vyspí...:) No samozrřejmě že to je jen jeden snímek a neni to dopravdy...:)
Tak zase někdy...:)